Výhodné nabídky

10% sleva pro službu Contentking

ContentKing je cloudová služba, která poskytuje SEO audit a monitoring Vašich web stránek v reálném čase. Díky tomu včas upozorní na případné problémy, duplicity, nefunkční odkazy a pod. které se na Vašich webových stránkách objeví.

MÁM ZÁJEM

Kupon na reklamu v Zboží.cz v hodnotě 2 000 Kč

Víte, kdy je reklama funkční? Když se zobrazí potenciálním zákazníkům v době, kdy ji opravdu potřebují. A přesně tak nyní můžete oslovit 95 % české internetové populace. Stačí registrovat Váš e-shop na Zbozi.cz a díky promo kódu získat kredit 2000 Kč navíc.

Upozorňení: Promo kód mohou uplatnit klienti ByznysWeb.cz, kteří ještě v Zbozi.cz nikdy neinzerovali.

MÁM ZÁJEM

Sleva 300 Kč na on line kurz produktové fotografie

Díky fotografickému kurzu objevíte, jak dokonale nafotit produkty pro e-shop. Od nastavení světel po finální doostření ve Photoshopu. On-line kurz Vám také odhalí nejrychlejší techniku fotografování na bílém pozadí. Čeká Vás podrobný návod, jak krok za krokem fotografovat produkty a naučíte se profesionálně nafotit každý předmět, na který se podíváte.

Při objednávce zadejte slevový kód "jkIHiaw980".

MÁM ZÁJEM

Doporučujeme Tomikup

Tomikup je wishlist, zastřešující Eshopy všech platforem. Zákazníkovi stačí pouze jeden účet, pomocí kterého si ukládá svá přání v různých internetových obchodech. Stejně tak si pomocí tří kliknutí snadno uloží nápad na dárek pro své blízké.
Před Vánoci a narozeninami rozešleme tento wishlist jeho přátelům. Prodejce tak získá nové návštěvníky s vysokou pravděpodobností nákupu.

MÁM ZÁJEM

Sleva 10% na Trénink obsahového marketingu

Trénink obsahového marketingu Vám pomůže poznat Vaši cílovou skupinu, co nejlépe ji oslovit a zvýšit prodej prostřednictvím kvalitního obsahu. Díky videím, pracovním listům a dokumentům rychle pochopíte podstatu obsahového marketingu. Investice se Vám vrátí v podobě nových a spokojených zákazníků. Pro všechny ByznysWebáky jsme připravili speciální 10% slevu.

MÁM ZÁJEM

Konzultace pro Váš úspěch zdarma

Potřebujete logo, které má smysl a bude jasným razítkem na všem, co děláte? Pomůžeme vám ve zdánlivých maličkostech od posunutí kontaktu, vytvoření loga, názvu společnosti přes vytvoření kreativního konceptu až po koučování celého týmu. Všechno proto, abychom podpořili váš úspěch. Víme, co děláme, a jsme tady pro vás. Pro všechny ByznysWebáky konzultace a poradenství od potrebujemLOGO.sk zdarma.

MÁM ZÁJEM

Notifikuj.cz

Jak zvýšit zájem o produkty v e-shopu a získat více objednávek?

Zkuste notifikace od Notifikuj.

Využijte 20% slevu na měsíční a 10% slevu na roční tarif.

Slevový kód získáte po registraci.

MÁM ZÁJEM