Výhodné ponuky

50% zľava na SEO nástroj Collabim

Najpoužívanejší SEO nástroj v SR a ČR, to je Collabim. Slúži už viac ako 10 rokov nielen tisícom majiteľov webov a e-shopov, ale aj marketingovým špecialistom. Či už in-house alebo konzultantom na voľnej nohe a v agentúrach.

Pre klientov BiznisWeb.sk ponúka Collabim 50% zľavu na prvé 3 mesiace tarifu, pre uplatnenie zľavy sa registrujte tu.

Prečo práve Collabim?

● 14 dní plná verzia na vyskúšanie zadarmo, FREE tarifa doživotne zadarmo.
● K dispozícii je úvodná živá konzultácia webu a nastavenie projektu, tiež zadarmo.
● Rozsiahla SEO akadémie a nápoveda.
● Unikátny SEO tréning, ktorý študujú už stovky študentov a navštevujú v rámci neho každotýždenné live on-line konzultácie.
Začnite zlepšovať Váš web či e-shop ešte dnes! Za vyskúšanie nič nedáte, nie?

MÁM ZÁUJEM

50% zľava prvé tri mesiace na nástroj Overenyweb.cz

Chytré notifikácie pre zvýšenie počtu objednávok vo vašom e-shope. Aktivácia doplnku Overenyweb.cz pre váš e-shop prináša mnoho výhod. Zvýšite dôveru zákazníkov vďaka tomu, že návštevníci uvidia, čo sa na e-shope deje. Využite zľavový kód "BYZNYSWEB50", vďaka ktorému získate 50% zľavu na akúkoľvek tarifu na prvé 3 mesiace. Viac info na blogu.

MÁM ZÁUJEM

20 resp. 10% zľava na Notifikuj

Ako zvýšiť záujem o produkty v e-shope a získať viac objednávok?

Vyskúšajte notifikácie od Notifikuj.

Uplatnite si 20% zľavu na mesačný a 10% zľavu na ročný tarif.

Unikátny zľavový kód získate po registrácii.

MÁM ZÁUJEM

10% zľava pre službu Contentking

ContentKing je cloudová služba, ktorá poskytuje SEO audit a monitoring Vašich web stránok v reálnom čase. Vďaka tomu včas upozorní na prípadné problémy, duplicity, nefunkčné odkazy a iné, ktoré sa objavia na Vašej web stránke

MÁM ZÁUJEM

10% zľava na certifikáciu eshopu od Overenyshop.sk

Vďaka tejto službe získate certifikáciu Vášho E-shopu. Váš obchod bude môcť používať našu "Ochrannú známku", ktorá zaručuje, že Váš internetový obchod má "Všeobecné obchodné podmienky", "Reklamačný poriadok" a všetky náležitosti v úplnom súlade podľa zákona. Certifikáciu E-shopu môže dostať len ten obchod, ktorý spĺňa naše "Pravidlá certifikácie". Pre aktiváciu použite kód zľavy "biznisweb2016".

MÁM ZÁUJEM

Odporúčame Tomikup

Tomikup je wishlist, zastrešujúci Eshopy všetkých platformiem. Zákazníkovi stačí len jeden účet, pomocou ktorého si ukládá svoje priania v rôznych internetových obchodoch. Rovnako tak si pomocou 3 kliknutí ľahko uloží nápad na darček. Pred rôznymi sviatkami rozpošleme tento wishlist jeho priateľom. Predajca tak získa nových návštevníkov s veľkou prevdepodobnosťou nákupu.

MÁM ZÁUJEM

Zľava 10% na Tréning obsahového marketingu

Tréning obsahového marketingu Vám pomôže spoznať vašu cieľovú skupinu, čo najlepšie ju osloviť a zvýšiť predaj prostredníctvom kvalitného obsahu. Vďaka videám, pracovným listom a dokumentom rýchlo pochopíte podstatu obsahového marketingu. Investícia sa vám vráti v podobe nových a spokojných zákazníkov. Pre všetkých BiznisWebákov sme pripravili špeciálnu, 10% zľavu.

MÁM ZÁUJEM

Zľava 30 € na vytvorenie loga

Vytvorenie unikátneho Megaloga pre Vašu web stránku. Ponúkame tvorbu loga / firemnej identity na profesionálnej úrovni.
Získate profi logo s neobmedzenými úpravami a so skvelou zľavou 30 EUR.
Stačí zadať kód MEGALOGO-JPU89W do kontaktného formulára "Nezáväzná ponuka" do časti "Aké máte požiadavky?".

MÁM ZÁUJEM

Konzultácie pre Váš úspech zadarmo

Potrebujete logo, ktoré má zmysel a bude jasnou pečiatkou na všetkom, čo robíte? Pomôžeme Vám v zdanlivých maličkostiach od posunutia kontaktu, vytvorenia loga, názvu spoločnosti, cez vytvorenie kreatívneho konceptu, až po koučovanie celého tímu. Všetko preto, aby sme podporili Váš úspech. Vieme, čo robíme a sme tu pre Vás. Pre všetkých BiznisWebákov konzultácie a poradenstvo od potrebujemLOGO.sk zadarmo.

MÁM ZÁUJEM