Zpět

21.6.2022

  • Facebook Conversion API (FB CAPI)
  • Obrázková sitemap - Potřebujete-li samostatnou sitemapu pro lepší indexování obrázků na webu, stačí za adresu svého webu doplnit imagesitemap.xml. Do obrázkové sitemapy se generují všechny obrázky, které jsou jasně definovány v databázi, tedy nahrané v sekci Soubory v jednotlivých složkách. Nenajdete v ní však obrázky vložené přímo v textových editorech.
  • Nové statistiky nejvyhledávanějších výrazů na webu
  • Nový ceník ByznysWebu od 7.7.2022

 

  • Oprava: Drobková navigace při vypnutých kategoriích nezobrazí stránku s produktem, pokud je blok Zobrazit kategorii nebo Zobrazit produkty skrytý, stejně tak nezobrazí kategorii, pokud je skrytá
  • Oprava, aby se při kopírování kategorie zkopírovaly i její vlastnosti a vlastní filtr (pouze atributový systém variant) a také nastavení vlastní hlavičky kategorie
  • Oprava zobrazené ceny a skladového statusu v detailu produktu, dokud není vybrána žádná varianta, kde to v některých případech neodpovídalo předvybrané variantě (pouze atributový systém variant)
  • Oprava problému, kde v některých případech nefungovala správně captcha v bloku Kniha návštěv
  • Oprava chyby, kde v některých případech nefungovala správně nová objednávková sleva pro vybranou kategorii, pokud byla nastavena jako procentuální

 

Od 7.7.2022 uvedeme v platnost nový ceník našich služeb.

Co konkrétně to pro Vás znamená, o kolik se zvýší ceny a důvody, které nás k tomuto kroku vedly, vysvětlujeme níže.

Proč musíme po tolika letech beze změny navýšit ceny?

Aktuální dění ve světě – inflace a enormní nárůst nákladů na elektrickou energii a služby programátorů se podepsaly také na zvýšení poplatků našeho poskytovatele cloud webhostingu a mezd našich zaměstnanců. Navýšení ceny balíčků bude sloužit k pokrytí našich navýšených nákladů.

Jak se Vás dotkne zvýšení cen ByznysWebu?

Doufáme, že změnu cen za verze ByznysWebu pocítíte minimálně. V přepočtu na Kč se ceny za balíčky navýší o 100 až 200,- Kč bez DPH/měsíčně, co je průměrná cena jednoho poledního menu.

U konkrétních balíčků ByznysWebu jedná o nárůst ceny o:

Mini, Start, Standard +100 Kč
Start-up, Profi +150 Kč
Byznys, Maximum +200 Kč
Premium, Maximum Plus +200 Kč

Do verze MINI a START-UP jsme přidali 2 jazykové verze a napojení na Packetu (pro ČR stále Zásilkovnu). V rámci balíčku MINI jsme také zvýšili počet produktů na 100 a u verze START-UP na 1000 produktů.

Navýšení o 100 až 200 Kč bez DPH měsíčně se dotkne našich stávajících klientů a až od nového fakturačního období. Proto, pokud máte vystavenou výzvu k úhradě do 7. 7. 2022, platí pro tuto výzvu k úhradě (fakturu) ještě původní ceny.

Co se změnou ceny nemění?

ByznysWeb i nadále zůstává stabilním poskytovatelem redakčního systému pro tvorbu e-shopu a webové stránky s profi a ochotnou zákaznickou podporou připravenou poskytnout Vám odpověď na každou Vaši otázku související s podnikáním na internetu.

Nadále máte k dispozici bezplatné a pravidelné aktualizace a nové funkce.

Zároveň bychom chtěli poděkovat za Vaši důvěru a přízeň. Velice si ceníme, že jste našimi zákazníky a nadále budeme dělat maximum proto, abychom Vám mohli být silnými partnery v podnikání i nadále.

Váš ByznysWeb tým.

Zpět